Aktuell lokal tid her Independencia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Independencia? Svar: Independencia (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Independencia tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Independencia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 282 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1446 m |
| GPS-koordinater | 18° 52' 37.8" Nord, 99° 7' 20.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2098.9 km (1304.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7908.1 km (4913.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Independencia som standard by
Tid på dagen i Independencia nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



