Aktuell lokal tid her Irapuato, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Irapuato? Svar: Irapuato (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Irapuato tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Irapuato info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 339 554 = 3.019‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1757 m |
| GPS-koordinater | 20° 40' 36.3" Nord, 101° 21' 22.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2299 km (1428.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7708 km (4789.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Irapuato som standard by
Tid på dagen i Irapuato nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:21 |

= 3.019‰ MEX Befolkning



