Aktuell lokal tid her Isla del Bosque, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Isla del Bosque? Svar: Isla del Bosque (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Isla del Bosque tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Isla del Bosque info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 820 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 6 m |
| GPS-koordinater | 22° 43' 59" Nord, 105° 50' 44" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2527.7 km (1570.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7479.4 km (4647.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Isla del Bosque som standard by
Tid på dagen i Isla del Bosque nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



