Aktuell lokal tid her Isla Mujeres, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Isla Mujeres? Svar: Isla Mujeres (Quintana Roo) ligger i "EST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -5) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Isla Mujeres tidsendringer 2026, 2027 (America/Cancun) »
| Isla Mujeres info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 491 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1 m |
| GPS-koordinater | 21° 13' 52.1" Nord, 86° 43' 51.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2360.7 km (1466.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7646.4 km (4751.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Isla Mujeres som standard by
Tid på dagen i Isla Mujeres nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



