Aktuell lokal tid her Ixmiquilpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixmiquilpan? Svar: Ixmiquilpan (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixmiquilpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixmiquilpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 32 474 = 0.289‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1711 m |
| GPS-koordinater | 20° 28' 42.3" Nord, 99° 13' 1.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2277 km (1414.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7730.1 km (4803.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixmiquilpan som standard by
Tid på dagen i Ixmiquilpan nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.289‰ MEX Befolkning



