Aktuell lokal tid her Ixtac Zoquitlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtac Zoquitlán? Svar: Ixtac Zoquitlán (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtac Zoquitlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtac Zoquitlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 23 522 = 0.209‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1142 m |
| GPS-koordinater | 18° 51' 18.1" Nord, 97° 3' 39.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2096.5 km (1302.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7910.6 km (4915.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtac Zoquitlán som standard by
Tid på dagen i Ixtac Zoquitlán nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.209‰ MEX Befolkning



