Aktuell lokal tid her Ixtapa-Zihuatanejo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtapa-Zihuatanejo? Svar: Ixtapa-Zihuatanejo (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtapa-Zihuatanejo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtapa-Zihuatanejo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 61 308 = 0.545‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 13 m |
| GPS-koordinater | 17° 38' 36.4" Nord, 101° 33' 7.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1961.8 km (1219 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8045.3 km (4999.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtapa-Zihuatanejo som standard by
Tid på dagen i Ixtapa-Zihuatanejo nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.545‰ MEX Befolkning



