Aktuell lokal tid her Ixtapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtapa? Svar: Ixtapa (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 717 = 0.166‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 28 m |
| GPS-koordinater | 20° 42' 59.1" Nord, 105° 12' 17.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2303.4 km (1431.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7703.6 km (4786.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtapa som standard by
Tid på dagen i Ixtapa nå
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 19:37 |

= 0.166‰ MEX Befolkning



