Aktuell lokal tid her Ixtapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtapa? Svar: Ixtapa (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 207 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 17° 40' 4.2" Nord, 101° 38' 29.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1964.5 km (1220.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8042.6 km (4997.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtapa som standard by
Tid på dagen i Ixtapa nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



