Aktuell lokal tid her Ixtapaluca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtapaluca? Svar: Ixtapaluca (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtapaluca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtapaluca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 351 001 = 3.121‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2249 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 56" Nord, 98° 52' 58.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2147.7 km (1334.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7859.4 km (4883.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtapaluca som standard by
Tid på dagen i Ixtapaluca nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 3.121‰ MEX Befolkning



