Aktuell lokal tid her Ixtapan de la Sal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtapan de la Sal? Svar: Ixtapan de la Sal (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtapan de la Sal tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtapan de la Sal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 648 = 0.157‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1892 m |
| GPS-koordinater | 18° 50' 37.3" Nord, 99° 40' 36.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2095.2 km (1301.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7911.8 km (4916.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtapan de la Sal som standard by
Tid på dagen i Ixtapan de la Sal nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.157‰ MEX Befolkning



