Aktuell lokal tid her Ixtlahuaca de Rayón, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtlahuaca de Rayón? Svar: Ixtlahuaca de Rayón (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtlahuaca de Rayón tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtlahuaca de Rayón info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 934 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2553 m |
| GPS-koordinater | 19° 34' 8" Nord, 99° 46' 1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2175.9 km (1352 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7831.2 km (4866.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtlahuaca de Rayón som standard by
Tid på dagen i Ixtlahuaca de Rayón nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



