Aktuell lokal tid her Ixtlahuacán del Río, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtlahuacán del Río? Svar: Ixtlahuacán del Río (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtlahuacán del Río tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtlahuacán del Río info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 000 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1638 m |
| GPS-koordinater | 20° 51' 50.6" Nord, 103° 14' 25" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2319.9 km (1441.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7687.2 km (4776.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtlahuacán del Río som standard by
Tid på dagen i Ixtlahuacán del Río nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



