Aktuell lokal tid her Ixtlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ixtlán? Svar: Ixtlán (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ixtlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ixtlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 017 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1541 m |
| GPS-koordinater | 20° 10' 8.2" Nord, 102° 23' 37.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2242.6 km (1393.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7764.5 km (4824.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ixtlán som standard by
Tid på dagen i Ixtlán nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



