Aktuell lokal tid her Izamal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Izamal? Svar: Izamal (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Izamal tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Izamal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 954 = 0.133‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 20° 56' 7.3" Nord, 89° 1' 4.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2327.8 km (1446.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7679.3 km (4771.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Izamal som standard by
Tid på dagen i Izamal nå
![]() 05:14 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.133‰ MEX Befolkning



