Aktuell lokal tid her Iztacalco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Iztacalco? Svar: Iztacalco (Mexico City) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:12 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Iztacalco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Iztacalco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 384 326 = 3.417‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2239 m |
| GPS-koordinater | 19° 23' 43" Nord, 99° 5' 52" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2156.6 km (1340 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7850.5 km (4878.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Iztacalco som standard by
Tid på dagen i Iztacalco nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 3.417‰ MEX Befolkning



