Aktuell lokal tid her Izúcar de Matamoros, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Izúcar de Matamoros? Svar: Izúcar de Matamoros (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Izúcar de Matamoros tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Izúcar de Matamoros info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 42 936 = 0.382‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1292 m |
| GPS-koordinater | 18° 36' 5.4" Nord, 98° 27' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2068.3 km (1285.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7938.8 km (4932.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Izúcar de Matamoros som standard by
Tid på dagen i Izúcar de Matamoros nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.382‰ MEX Befolkning



