Aktuell lokal tid her Jacarandas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jacarandas? Svar: Jacarandas (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jacarandas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jacarandas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 351 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1198 m |
| GPS-koordinater | 19° 29' 44" Nord, 96° 51' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2167.7 km (1346.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7839.4 km (4871.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jacarandas som standard by
Tid på dagen i Jacarandas nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



