Aktuell lokal tid her Jalacingo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jalacingo? Svar: Jalacingo (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jalacingo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jalacingo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 216 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1889 m |
| GPS-koordinater | 19° 48' 12" Nord, 97° 18' 29.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2201.9 km (1368.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7805.1 km (4849.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jalacingo som standard by
Tid på dagen i Jalacingo nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



