Aktuell lokal tid her Jalapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jalapa? Svar: Jalapa (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jalapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jalapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 025 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 16 m |
| GPS-koordinater | 17° 43' 18" Nord, 92° 48' 45.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1970.5 km (1224.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8036.6 km (4993.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jalapa som standard by
Tid på dagen i Jalapa nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



