Aktuell lokal tid her Jalpa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jalpa? Svar: Jalpa (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jalpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jalpa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 686 = 0.122‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1392 m |
| GPS-koordinater | 21° 38' 3.6" Nord, 102° 58' 48.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2405.5 km (1494.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7601.6 km (4723.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jalpa som standard by
Tid på dagen i Jalpa nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 0.122‰ MEX Befolkning



