Aktuell lokal tid her Jalpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jalpan? Svar: Jalpan (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jalpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jalpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 291 = 0.083‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 744 m |
| GPS-koordinater | 21° 13' 4.9" Nord, 99° 28' 17.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2359.2 km (1466 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7647.8 km (4752.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jalpan som standard by
Tid på dagen i Jalpan nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.083‰ MEX Befolkning



