Aktuell lokal tid her Jaltenco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jaltenco? Svar: Jaltenco (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jaltenco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jaltenco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 603 = 0.085‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2241 m |
| GPS-koordinater | 19° 45' 14.4" Nord, 99° 5' 37.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2196.4 km (1364.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7810.6 km (4853.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jaltenco som standard by
Tid på dagen i Jaltenco nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.085‰ MEX Befolkning



