Aktuell lokal tid her Jaltepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jaltepec? Svar: Jaltepec (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jaltepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jaltepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 275 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2502 m |
| GPS-koordinater | 19° 43' 46.6" Nord, 98° 38' 4.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2193.7 km (1363.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7813.3 km (4855 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jaltepec som standard by
Tid på dagen i Jaltepec nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



