Aktuell lokal tid her Jaral del Progreso, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jaral del Progreso? Svar: Jaral del Progreso (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jaral del Progreso tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jaral del Progreso info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 748 = 0.158‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1730 m |
| GPS-koordinater | 20° 22' 21.6" Nord, 101° 3' 49" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2265.2 km (1407.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7741.8 km (4810.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jaral del Progreso som standard by
Tid på dagen i Jaral del Progreso nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.158‰ MEX Befolkning



