Aktuell lokal tid her Jardines de la Silla (Jardines), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jardines de la Silla (Jardines)? Svar: Jardines de la Silla (Jardines) (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jardines de la Silla (Jardines) tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Jardines de la Silla (Jardines) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 53 742 = 0.478‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 512 m |
| GPS-koordinater | 25° 37' 46" Nord, 100° 11' 16" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2849.7 km (1770.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7157.3 km (4447.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jardines de la Silla (Jardines) som standard by
Tid på dagen i Jardines de la Silla (Jardines) nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.478‰ MEX Befolkning



