Aktuell lokal tid her Javier Rojo Gómez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Javier Rojo Gómez? Svar: Javier Rojo Gómez (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Javier Rojo Gómez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Javier Rojo Gómez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 186 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2208 m |
| GPS-koordinater | 20° 4' 11" Nord, 98° 25' 4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2231.5 km (1386.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7775.5 km (4831.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Javier Rojo Gómez som standard by
Tid på dagen i Javier Rojo Gómez nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



