Aktuell lokal tid her Jerécuaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jerécuaro? Svar: Jerécuaro (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jerécuaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jerécuaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 050 = 0.063‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1973 m |
| GPS-koordinater | 20° 9' 16.8" Nord, 100° 30' 31" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2241 km (1392.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7766.1 km (4825.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jerécuaro som standard by
Tid på dagen i Jerécuaro nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.063‰ MEX Befolkning



