Aktuell lokal tid her Jesús Gómez Portugal (Margaritas), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jesús Gómez Portugal (Margaritas)? Svar: Jesús Gómez Portugal (Margaritas) (Aguascalientes) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jesús Gómez Portugal (Margaritas) tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jesús Gómez Portugal (Margaritas) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 589 = 0.103‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1891 m |
| GPS-koordinater | 21° 59' 57" Nord, 102° 17' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2446.1 km (1519.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7561 km (4698.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jesús Gómez Portugal (Margaritas) som standard by
Tid på dagen i Jesús Gómez Portugal (Margaritas) nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.103‰ MEX Befolkning



