Aktuell lokal tid her Jesús María, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jesús María? Svar: Jesús María (Aguascalientes) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jesús María tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jesús María info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 43 012 = 0.382‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1873 m |
| GPS-koordinater | 21° 57' 40" Nord, 102° 20' 36" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2441.8 km (1517.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7565.2 km (4700.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jesús María som standard by
Tid på dagen i Jesús María nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.382‰ MEX Befolkning



