Aktuell lokal tid her Jilotzingo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jilotzingo? Svar: Jilotzingo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jilotzingo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jilotzingo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 523 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2328 m |
| GPS-koordinater | 19° 52' 8" Nord, 99° 3' 43" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2209.2 km (1372.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7797.8 km (4845.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jilotzingo som standard by
Tid på dagen i Jilotzingo nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



