Aktuell lokal tid her Jiménez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jiménez? Svar: Jiménez (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jiménez tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Jiménez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 31 054 = 0.276‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1125 m |
| GPS-koordinater | 28° 19' 60" Nord, 105° 24' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3150.4 km (1957.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6856.7 km (4260.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jiménez som standard by
Tid på dagen i Jiménez nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:53 |

= 0.276‰ MEX Befolkning



