Aktuell lokal tid her Jiquílpan de Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jiquílpan de Juárez? Svar: Jiquílpan de Juárez (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jiquílpan de Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jiquílpan de Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 620 = 0.228‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1552 m |
| GPS-koordinater | 19° 59' 41.4" Nord, 102° 43' 10.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2223.2 km (1381.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7783.8 km (4836.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jiquílpan de Juárez som standard by
Tid på dagen i Jiquílpan de Juárez nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.228‰ MEX Befolkning



