Aktuell lokal tid her Jiquipilas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jiquipilas? Svar: Jiquipilas (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jiquipilas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jiquipilas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 894 = 0.088‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 531 m |
| GPS-koordinater | 16° 40' 5" Nord, 93° 38' 48" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1853.3 km (1151.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8153.7 km (5066.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jiquipilas som standard by
Tid på dagen i Jiquipilas nå
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.088‰ MEX Befolkning



