Aktuell lokal tid her Jolalpan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jolalpan? Svar: Jolalpan (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jolalpan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jolalpan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 301 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 893 m |
| GPS-koordinater | 18° 19' 40" Nord, 98° 50' 44.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2037.9 km (1266.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7969.2 km (4951.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jolalpan som standard by
Tid på dagen i Jolalpan nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



