Aktuell lokal tid her Jorge Jiménez Cantú, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Jorge Jiménez Cantú? Svar: Jorge Jiménez Cantú (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Jorge Jiménez Cantú tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Jorge Jiménez Cantú info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 475 = 0.084‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2309 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 35" Nord, 98° 50' 48" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2147 km (1334.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7860 km (4884 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Jorge Jiménez Cantú som standard by
Tid på dagen i Jorge Jiménez Cantú nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.084‰ MEX Befolkning



