Aktuell lokal tid her Juan Jose Rios, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Juan Jose Rios? Svar: Juan Jose Rios (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juan Jose Rios tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Juan Jose Rios info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 26 380 = 0.235‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 4 m |
| GPS-koordinater | 25° 45' 25" Nord, 108° 49' 28.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2863.9 km (1779.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7143.2 km (4438.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juan Jose Rios som standard by
Tid på dagen i Juan Jose Rios nå
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 19:01 |

= 0.235‰ MEX Befolkning



