Aktuell lokal tid her Juan Morales, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Juan Morales? Svar: Juan Morales (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juan Morales tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Juan Morales info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 756 = 0.113‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1367 m |
| GPS-koordinater | 18° 48' 41" Nord, 98° 55' 19" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2091.6 km (1299.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7915.4 km (4918.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juan Morales som standard by
Tid på dagen i Juan Morales nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.113‰ MEX Befolkning



