Aktuell lokal tid her Juanacatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Juanacatlán? Svar: Juanacatlán (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juanacatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Juanacatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 542 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1529 m |
| GPS-koordinater | 20° 30' 32" Nord, 103° 10' 12.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2280.4 km (1417 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7726.7 km (4801.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juanacatlán som standard by
Tid på dagen i Juanacatlán nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



