Aktuell lokal tid her Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Juárez? Svar: Juárez (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 228 = 0.127‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 388 m |
| GPS-koordinater | 25° 38' 50.1" Nord, 100° 5' 45" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2851.7 km (1772 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7155.4 km (4446.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juárez som standard by
Tid på dagen i Juárez nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.127‰ MEX Befolkning



