Aktuell lokal tid her Juchitán de Zaragoza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Juchitán de Zaragoza? Svar: Juchitán de Zaragoza (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Juchitán de Zaragoza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Juchitán de Zaragoza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 67 637 = 0.601‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 23 m |
| GPS-koordinater | 16° 26' 9.7" Nord, 95° 1' 11.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1827.5 km (1135.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8179.5 km (5082.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Juchitán de Zaragoza som standard by
Tid på dagen i Juchitán de Zaragoza nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:48 |

= 0.601‰ MEX Befolkning



