Aktuell lokal tid her Kilómetro 30, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Kilómetro 30? Svar: Kilómetro 30 (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kilómetro 30 tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Kilómetro 30 info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 301 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 266 m |
| GPS-koordinater | 16° 59' 52" Nord, 99° 46' 48" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1890 km (1174.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8117.1 km (5043.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Kilómetro 30 som standard by
Tid på dagen i Kilómetro 30 nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



