Aktuell lokal tid her Kinchil, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Kinchil? Svar: Kinchil (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Kinchil tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Kinchil info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 634 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 20° 54' 54.7" Nord, 89° 56' 53.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2325.6 km (1445 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7681.5 km (4773.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Kinchil som standard by
Tid på dagen i Kinchil nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



