Aktuell lokal tid her La Alameda, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her La Alameda? Svar: La Alameda (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Alameda tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| La Alameda info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 013 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1522 m |
| GPS-koordinater | 20° 29' 43" Nord, 103° 14' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2278.9 km (1416 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7728.2 km (4802.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Alameda som standard by
Tid på dagen i La Alameda nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



