Aktuell lokal tid her La Aldea, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her La Aldea? Svar: La Aldea (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Aldea tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| La Aldea info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 162 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1908 m |
| GPS-koordinater | 19° 44' 35" Nord, 101° 8' 6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2195.2 km (1364 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7811.8 km (4854.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Aldea som standard by
Tid på dagen i La Aldea nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



