Aktuell lokal tid her La Aldea, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her La Aldea? Svar: La Aldea (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Aldea tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| La Aldea info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 615 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1759 m |
| GPS-koordinater | 20° 54' 6" Nord, 101° 28' 42.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2324 km (1444.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7683 km (4774 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Aldea som standard by
Tid på dagen i La Aldea nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



