Aktuell lokal tid her La Calera, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her La Calera? Svar: La Calera (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Calera tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| La Calera info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 570 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1762 m |
| GPS-koordinater | 20° 47' 52.4" Nord, 101° 19' 55.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2312.5 km (1436.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7694.6 km (4781.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Calera som standard by
Tid på dagen i La Calera nå
![]() 06:03 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



