Aktuell lokal tid her La Cañada, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her La Cañada? Svar: La Cañada (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» La Cañada tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| La Cañada info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 089 = 0.09‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1908 m |
| GPS-koordinater | 20° 36' 29" Nord, 100° 19' 57.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2291.4 km (1423.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7715.7 km (4794.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still La Cañada som standard by
Tid på dagen i La Cañada nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.09‰ MEX Befolkning



