Aktuell lokal tid her San Bernardino Contla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Bernardino Contla? Svar: San Bernardino Contla (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Bernardino Contla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Bernardino Contla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 24 569 = 0.218‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2327 m |
| GPS-koordinater | 19° 19' 45.6" Nord, 98° 9' 59" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2149.2 km (1335.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7857.8 km (4882.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Bernardino Contla som standard by
Tid på dagen i San Bernardino Contla nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.218‰ MEX Befolkning



