Aktuell lokal tid her San Blas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Blas? Svar: San Blas (Nayarit) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Blas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| San Blas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 016 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1 m |
| GPS-koordinater | 21° 32' 36" Nord, 105° 17' 8.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2395.4 km (1488.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7611.7 km (4729.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Blas som standard by
Tid på dagen i San Blas nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



